Dlaczego warto odpocząć

Relaks w dźwiękach gongu

Relaks w dźwiękach gonguJeśli nie możesz skupić się na pracy? Czujesz, że nie masz energii? Straciłaś/łeś zapał do pracy, która była przyjemnością, a teraz całkowicie przestała Cię cieszyć? Stresujesz się z różnych powodów? Masz wahania nastroju, problemy z zasypianiem? Często czujesz zmęczenie?

Jeżeli któreś z powyższych pytań dotyczy Ciebie – są to oznaki, milionów ludzi cierpiących na objawy stresu. Dlatego zapraszam Cię na sesję relaksacyjną w terapeutycznych dźwiękach, by nie doprowadzić do błędnego koła, które może mieć wpływ nie tylko na Ciebie , ale również Twoje najbliższe otoczenie. Oprócz psychologicznych problemów związanych ze stresem, to może prowadzić do innych problemów zdrowotnych, takich jak wysokie ciśnienie krwi, bóle brzucha, zaburzenia jelitowe, niepokój, nerwowość etc.
„Relaks” – takie proste słowo, a nawet bardzo proste zadanie. Jednak w dzisiejszym szybkim tempie życia wiele osób straciło naturalne możliwości odpoczynku czy relaksu. Żyjemy w stresie dnia codziennego i nie słyszymy informacji płynących z naszego ciała. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) klasyfikuje chroniczny stres jako największe zagrożenie dla zdrowia we współczesnym życiu. Pomogę Ci znaleźć wewnętrzny spokój i dobre samopoczucie.
Życie nie musi być udręką. Możesz się zrelaksować.

Środy godz. 20.00 Księgarnia CUD Ciało – Umysł – Duch

Czwartki godz. 17.30 Centrum Kultury Podgórza