Nowy kurs dźwiękoterapia dla każdego

Kurs dźwiękoterapia dla każdego

Kurs dźwiękoterapia dla każdegoCzy kiedykolwiek zastanawiałeś/aś się, dlaczego ta piosenka lub utwór muzyczny tak bardzo Cię porusza… lub dlaczego ochoczo wydajesz setki złotych na bilety swojego ulubionego zespołu lub piosenkarza, skoro możesz kupić płytę za mniejszą cenę? Dzieje się tak dlatego, że muzyka na żywo wypełnia twoje ciało i duszę w sposób, w jaki nagrana muzyka nie… chodzi o wibracje.

Uzdrawiająca moc dźwięku polega na wibracjach, rezonansie i intencji… każdy dźwięk jest wibracją, a wibracja dotyka każdej komórki w naszym ciele, każdy dźwięk, który ma intencję miłości, jest dźwiękiem uzdrawiającym… dlatego, że nie tylko słyszymy dźwięk, czujemy go fizycznie, emocjonalnie i duchowo .

Wibracje wpływają zarówno na nasze ciała emocjonalne, jak i fizyczne. Dźwięki i emocje są ze sobą połączone, a nasze samopoczucie emocjonalne wpływa na nasze samopoczucie fizyczne.

Dźwięki na żywo można porównać do spotkania i wypicia kawy z przyjacielem, a nie do rozmowy przez internet. Kiedy spotykamy się osobiście, doświadczamy niefiltrowanych wibracji naszego rozmówcy… podczas gdy nasza rozmowa przez internet stawia między nami świat „digitalizacji”.

Podobnie jest z nagranymi dźwiękami… doświadczamy przefiltrowanych wibracji.

Dźwiękowe sesje relaksacyjne na żywo to prosty, ale głęboki sposób na połączenie się z rdzeniem naszej istoty i dostrojenie naszego ciała na poziomie komórkowym poprzez rezonans, przy użyciu uzdrawiających dźwięków gongów, mis i innych instrumentów terapeutycznych.

Zapraszam do magicznego świata naturalnych dźwięków, fale dźwiękowe instrumentów przenikną całe Twoje ciało … pozostawiając uczucie odnowienia i mrowienia wibrującej energii.

Jedynym efektem ubocznym jest radość, szczęście i harmonia.

Szykuję nowy kurs dźwiękoterapia dla każdego, 26 września. Wypatrujcie wydarzenia, Monika Doroszkiewicz.