Cennik sesji dźwiękoterapii

Oferujemy szeroki wybór sesji dźwiękoterapii wspierających zdrowie fizyczne i emocjonalne. Nasze usługi obejmują masaż misami tybetańskimi, sesje z gongami oraz indywidualne konsultacje. Każda terapia jest indywidualnie dostosowana do potrzeb klienta, a wszystkie sesje prowadzone są przez doświadczonych specjalistów. Dźwiękoterapeuci wykorzystują dźwięk do osiągnięcia harmonii i poprawy dobrostanu. Zapraszamy do odkrycia, jak dźwięk może pozytywnie wpłynąć na Twoje życie.

Masaż Dźwiękiem

Wykorzystuje dźwięki i wibracje generowane przez misy tybetańskie, aby wprowadzić ciało i umysł w stan głębokiego relaksu. Dźwięki i wibracje emitowane przez misy przenikają przez skórę, mięśnie i kości, docierając do każdej komórki ciała. Wibracje te działają na zasadzie rezonansu, harmonizując energię w ciele i wspierają naturalne procesy regeneracyjne. Masaż dźwiękiem pomaga w redukcji stresu, napięcia mięśniowego oraz poprawie krążenia krwi, co prowadzi do ogólnego wyciszenia i odprężenia.

Korzyści

Przebieg

Podczas masażu dźwiękiem, klient leży wygodnie, a terapeuta delikatnie uderza misy tybetańskie umieszczone na ciele i wokół niego. Wibracje mis przenikają głęboko, łagodząc napięcia i harmonizując energię.

200 zł / 60 minut

Masaż Dźwiękiem dla Dwojga

Podziel się wyjątkowym doświadczeniem masażu dźwiękiem z bliską osobą. To doskonała okazja, aby razem zanurzyć się w kojących wibracjach i wspólnie doświadczyć głębokiej relaksacji. Idealne na romantyczne wyjście lub chwilę relaksu z przyjacielem.

Korzyści

Przebieg

Podczas masażu dźwiękiem, klient leży wygodnie, a terapeuta delikatnie uderza misy tybetańskie umieszczone na ciele i wokół niego. Wibracje mis przenikają głęboko, łagodząc napięcia i harmonizując energię.

200 zł / 60 minut

Dołącz do grupowych sesji dźwiękoterapii w Krakowie! Regularne spotkanie w każdy czwartek o godz. 18:00

Grupowe Sesje Dźwiękoterapii

Odkryj głębokie odprężenie i harmonię na grupowych sesjach dźwiękoterapii z Masuje Misami w Krakowie! Zapraszamy na regularne spotkania w każdy czwartek o godzinie 18:00 w Krakowskiej Pozytywce, zlokalizowanej w Nowej Hucie na Osiedlu Szkolnym 30.

Korzyści

Przebieg

Sesje odbywają się w grupie, gdzie uczestnicy wspólnie doświadczają wibracji mis i gongów. Regularne sesje są w czwartki o 18:00, a także dostępne na zamówienie.

Podczas sesji dźwiękoterapii:

Korzyści z regularnego udziału w sesjach:

Opinie naszych Klientów

"
Było mi dane doświadczyć masażu misami i gongami u samej tego Mistrzyni Moniki. Cudownie. Tego się naszymi słowami nie da opisać. Dźwięki i energia kosmiczna otuliły mnie i przypomniały mi kim jestem. Po godzinnym "seansie" wyszedłem silniejszy i jak odmieniony. Szczęśliwy.
Michał
Polecam z całego serca masaż misami u Raisy ❤️ Prawdziwe ukojenie dla ciała, duszy i umysłu.
Katarzyna
Fantastyczne miejsce do relaksu i do rozwijania pasji artystycznych. Połączenie idealne, wręcz alchemiczne 💫✨ Szkolne 30 Serce Nowej Huty 💗
Magda
Monika Doroszkiewicz to wspaniała i ciepła osoba, niezwykle profesjonalna. Dźwięki, które wydobywa z mis i gongów cudownie ożywiają ciało i kojąco wpływają na umysł i duszę. Gorąco polecam Jej usługi terapeutyczne ❤️ Monika to Pierwsza Dama Dźwiekoterapii w Polsce, nie tylko moim zdaniem 👌
Magdalena
"
Daję 5. Masuje misami są u nas dla seniorów i dla dzieciaków z rodzicami. Zawód dźwiękoterapeuty jest już sformalizowany bodajże od 2021. Bardzo polecam firmę jak i osoby tam pracujące. Genialne podejście do osób starszych ale też do najmłodszych. Pani Monika jest cudowna, otwarta, empatyczną osoba z poczuciem humoru. Wojtek to wspaniała, ciepła, otwarta osoba, której radość życia po prostu zachwyca. Osobiście uczestniczyłam w indywidualnej sesji- profeska i relaks - dla mnie to lepszy humor. Końcowe dzwoneczki to niepowtarzalne doznanie.
Miłosława