Witam Cię w moim świecie dźwięków, drgań i pozytywnych wibracji

Nazywam się Monika Doroszkiewicz od kilkunastu lat praca z dźwiękiem jest moją pasją. Nigdy nie zapomnę pierwszego bezpośredniego spotkania z brzmieniem misy tybetańskiej. Wibracja dźwięku przeszyła mnie na wskroś! Od stóp do czubka głowy, doświadczyłam intensywnego przepływu energii przez ciało. Było to bardzo głębokie i transformujące uczucie i nigdy nie dało o sobie zapomnieć. Od tego czasu zaczęłam poszukiwania. Dźwiek dla mnie to kanał do przepływu energii w czystej formie.

Dziś jestem w miejscu, w którym czuję co pragnę robić i kocham to całym sercem. Odnalazłam misję, która napędza mnie do działania każdego dnia. Jest nia przekazywanie pasji, wiedzy i doświadczenia, uwierz mi przez lata nazbierałam tego sporo. Jestem nauczycielem, który cały czas się również uczy. Dźwięk to moje narzędzie do pracy i rozwoju świadomości, która uzdrawia!

Moja historia z dźwiękoterapią

uleczył moje zdrowie i stany emocjonalne. Lata wstecz bolesna strata i trudne doświadczenia spowodowały u mnie długotrwały stres, stany lękowe i dotkliwą bezsenność. Masaże dźwiękiem uwolniły mnie od tego dyskomfortu. Skutecznie pomogły mojemu obolałemu ciału i roztrzaskanej duszy. Po tym uzdrawiajacym doświadczeniu wreszcie wyspana i pełna życia chciałam powiedzieć całemu światu o cudownym działaniu dźwięku i przybliżyć tą metodę terapii.

Zrobiłam wszystkie dostępne w tamtym czasie szkolenia potrzebne do pracy z dźwiękiem. Dzisiaj sukcesem moim jest to, że doszłam do własnej metody pracy według której prowadzę sesję i uczę innych. Jednak początki były trudne. W pierwszą moją firmę zainwestowałam wszystkie pieniądze. Podświadomy strach i przekonania zamanifestowały stratę bardzo szybko i dotkliwie. Firma splajtowała i poczułam na własnej skórze co to bezdomność. To doswiadczenie nauczyło mnie, że czasem trzeba odpuścić i poddać się prowadzeniu. Gdy całe naładowanie zeszło, zaczęły dziać się cuda. Spotkałam ludzi-aniołów, którzy przyszli z pomocą, niespodziewanie otworzyły się drzwi, o których nawet nie marzyłam.

Czym obecnie się zajmuję? Masuję misami!

Na co dzień prowadzę indywidualne sesje masażu dźwiękiem jak i grupowe sesje relaksacyjne w Gabinecie dźwiękoterapii Masuje Misami. Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą, dziećmi, seniorami oraz z osobami z niepełnosprawnościami ruchowymi i intelektualnymi. Od lat prowadzę dźwiękoterapię w Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko", w Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnościami Intelektualnymi, w domach spokojnej starości, DPS-ach oraz zajęcia edukacyjne w szkołach i przedszkolach.

Jestem Prezeską fundacji "Głos Serca". Założyłam pierwszy w Krakowie Ogród Społeczny i pierwszy w Polsce Hostel Interwencyjny dla grup mniejszościowych. Teraz całym sercem i najlepiej jak umiem tworzę wymarzony zespół do realizacji dalszych planów.

Mój wkład w rozwój kwalifikacji zawodowej "dźwiękoterapeuta"

Czas pandemii kiedy zamknięto ośrodki z którymi współpracowałam wykorzystałam na działania zmierzające do wprowadzenia kwalifikacji zawodowej „Dźwiękoterapeuta”. Zauważyłam taką potrzebę składając oferty do różnych ośrodków. Często decydenci nie rozumieli dobroczynnego działania dźwięku i wibracji. Kojarzyli ją z odrzucaną przez naukę ezoteryką, a nawet magią. Czułam jak bardzo bagatelizowali ogromny potencjał masażu dźwiękiem. Rozpoczęłam badania i procedury związane z wpisaniem dźwiękoterapii jako kwalifikacji zawodowej. Powołałam zespół ekspertów, zaprosiłam lekarza, fizyka, muzyka. Instytut Badań Edukacyjnych wsparł nasze grono w opisie tej nowej kwalifikacji zawodowej. Wniosek przeszedł procedury i ostatni etap opinii profesorów. Opracowałam cykl warsztatów przygotowujących do wykonywania zawodu dźwiękoterapeuty.

"Ten kto żyje w harmonii z samym sobą, żyje w harmonii z wszechświatem."

- Marek Aureliusz

Prywatnie jestem mamą dorosłych bliźniaczek, moje hobby to podróże i spotkania z ciekawymi ludźmi. Wartość, którą się kieruję to odpowiedzialność za siebie, swoje uczucia i kreacje rzeczywistości. Dbam o własny dobrostan. Od lat praktykuję generowanie pozytywnej energii i przyciągam tym Piękne Dusze.